• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Храм

Храм Винесення чесних древ Хреста Господнього

Храм Винесення чесних древ Хреста Господнього відноситься до київської митрополії, Києво-Святошинського благочиння. Він був освячений 7 вересня 2006р. Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнійшим Володимиром, Митрополитом Київським і всієї України.
 
Історія храму

 

З початку була ідея про те, що лісівникам потрібно побудувати храм саме в тому місці, куди з`їжджаються працівники лісового господарства з усієї України на навчання. Ідея ця була висловлена Головою Товариства лісівників України Валерієм Самоплавським. Передісторією став той факт, що на території лісового технікуму в містечку Лісіно, що поблизу Санкт-Петербургу, до 1917 року діяла церква з однойменною назвою. Щорічно імператорська сім`я разом з керівництвом Лісового департаменту та лісова громадкість брали участь у Богослужінні в цьому храмі. З ініціативи Російського музею лісу в Москві був знайдений храм Винесення чесних древ Животворного Хреста Господнього, де відновлена традиція проведення Богослужінь, присвячених лісівникам та лісовій справі.

 

Ідею спорудження храму було обговорено на засіданні колегії Державного комітету лісового господарства. За кілька тижнів було вибрано місце майбутнього храму, затверджено релігійну громаду. Рішення про те, що церква має бути спорудження тільки з дерева, не викликала жодних сумнівів – лісівники ж будують. При пошуках проекту зупинились на закарпатському варіанті.

 

Допомагали будувати храм підприємства лісового господарства України.  Великий внесок був зроблений Першим заступником Голови Державного комітету лісового господарства України Марчуком Юрієм Миколайовичем, а також працівниками Центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів   лісового  господарства.

 

За більше десяти років, що існує храм, вже з`явилася міцна церковна громада. Діти відвідують недільну школу, готують пісні та вистави до свят, а потім показують свої вміння на благодійних концертах. Внутрішнє убранство храму було зроблено "усім миром" і зараз радує око та допомагає молитися. Головною святинею храму є частиця Животворящого Хреста Господнього.

 

На храмове свято помолитися та привітати всіх лісівників та прихожан приїздить керівництво лісової галузі. Частими гостями храму є працівники та слухачі Укрцентркадриліс.

 

Запрошуємо вас завітати до нашого храму помолитися та замислитися про вічне і головне у нашому житті.

 

Вечірнє  богослужіння   відбувається  в   суботу  о 15.00, літургія у неділю о 8.30. Також в п`ятницю о 10.00 служиться акафіст преп. Сілуану Афонському – покровителю лісівників.

 

В храмі звершуються Таїнства: євхаристії, хрещення, миропомазання, єлеєосвячення, вінчання, сповіді та обряди: відспівування, освячення осель, автомобілів та ін.

 

 
З повагою, настоятель храму прот. Андрій Бондарук
тел. +380674255046
 
Храм знаходиться за адресою: 08150, Київська обл.., м. Боярка, вул. Лісодослідна, 2

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
(096)9835-988 мобільний
E-mail:
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: