• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Кафедра технології

Кафедра нової техніки, передової технології, комплексного ведення лісового господарства та охорони праці організована у 1976 році одночасно з утворенням Українського філіалу Всесоюзного інституту підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів лісового господарства.

 

До 1998 року кафедра називалась "кафедра нової техніки, передової технології і комплексного ведення лісового господарства". З 1999 року кафедра проводить навчання та перевірки знань з охорони праці керівних працівників та спеціалістів в минулому Держкомлісгоспу України, а зараз Держлісагенства України, отримавши відповідний дозвіл від Державного комітету з нагляду за охороною праці України і була перейменована на кафедру нової техніки, передової технології, комплексного ведення лісового господарства та охорони праці.

 

Крім того, з 2010 року на кафедрі здійснюється навчання та перевірка знань посадових осіб та спеціалістів галузі з пожежної безпеки.

 

Кафедра є профілюючою з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів підприємств і установ Державного агентства лісових ресурсів України та є базовою по проведенню навчання посадових осіб і спеціалістів з питань охорони праці.

 

Основним напрямком діяльності кафедри є здійснення всіх видів навчальної, науково-методичної, наукової, культурної діяльності, впровадження результатів науково-технічного прогресу у виробництво.

Склад кафедри:

 

 

 

 

 

 

Римаренко Юрій Петрович

завідувач кафедри

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Носовський Леонід Петрович

ст. викладач кафедри

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гільперт Віталій Вікторович

зав. навчальної лабораторії з охорони праці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маслай Вадим Сергійович

ст. викладач кафедри

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Романенко Віталій Анатолійович

старший викладач кафедри

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
(096)9835-988 мобільний
E-mail:
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: