• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Новина

< Попередня новина
25.05.2021 23:34 - давність новини: 239 дн.

23 травня 2021 року відзначили День Героїв України!

Категорія: Загальні новини
Автор:  Адміністратор

Це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.
З нагоди цього свята в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» (м.Київ) зусиллями Спілки поляків «Bez granic» (м.Боярка), Товариства Сприяння захисту України, ВГО «Об’єднані війною» 90 батальйон, Грузинського Національного легіону, ГО «Ми українці» було презентовано аудіовізуальний проект «Об’єднані війною».
Ексклюзивні архівні, історичні та сучасні матеріали, зібрані за час російсько-української війни на Сході України з 2014 по 2021р., були представлені в унікальній експозиції за участю безпосередніх учасників боїв – солдатів, сержантів, офіцерів, волонтерів – поляків, грузинів, азербайджанців, албанців та добровольців з інших країн.
Серед запрошених гостей були очільники консульств іноземних держав в Україні, військові аташе, голови польських організацій та директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства Укрцентркадриліс – Сергій Петрович Ірклієнко.
Як знак шани та вдячності воїнам, чия сміливість є символом духу  та правди – Сергій Петрович подарував Національному історико-архітектурному музею «Київська фортеця» символічний меч, що надихає перемагати!


Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Архів новин
Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
(096)9835-988 мобільний
E-mail:
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: