• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Інформація про дистанційне навчання

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

1. Слухач курсів реєструється в формі реєстрації на дистанційне навчання з підвищення кваліфікації або реєстрація слухачів на дистанційне навчання з охорони праці та пожежної безпеки відповідно до планів-графіків:

 

   - План-графік з підвищення кваліфікації;
   - План-графік навчання та перевірки знань з охорони праці та пожежної безпеки.

 

2. Після завершення терміну реєстрації слухач отримує на електронну пошту:
   - інформацію для входу в навчальну систему «УКРЦЕНТРКАДРИЛІС» (для груп з охорони праці та пожежної безпеки);

   - або доступ в Google Classroom (для груп з підвищення кваліфікації);

   - інструкцію щодо його подальших дій.
3. Слухачі отримують доступ до навчальних матеріалів у вигляді презентацій, аудіо та відеозаписів, відеоконференцій, інших матеріалів відповідно до програми навчання.

 

4. Слухачі, які проходять підвищення кваліфікації, повинні виконати письмову роботу відповідно до методичних рекомендацій.

 

5. Слухачі обов’язково проходять підсумкове тестування після самостійного вивчення доступних навчальних матеріалів (в останній день навчання слухачу з 10:00 до 17:00 буде надано доступ до тестування).

 

6. Слухачі, які успішно освоїли програму і підтвердили це підсумковим тестуванням (не менше 60% вірних відповідей), отримують посвідчення/свідоцтва. Документи (посвідчення/свідоцтва, акти виконаних робіт) будуть надіслані у відділення Нової пошти, яке вказане при реєстрації (за рахунок отримувача).

 

7. Під час навчання слухачі мають можливість отримати індивідуальні консультації, підтримувати зв'язок з викладачами за допомогою всіх можливих засобів зв’язку.
Під час навчання будуть проводитися відеоконференції через програму ZOOM. Слухач повинен завчасно завантажити на комп’ютер чи телефон програму за цим посиланням https://zoom.us/download.

Коментарів (2)

  1. Таня в 17.07.2020
    я рада зустрічі з Вами

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
(096)9835-988 мобільний
E-mail:
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: