• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Інформація про дистанційне навчання

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

1. Слухач курсів реєструється в терміни вказані в листі на веб-сайті Укрцентркадриліс: https://kadrlis.com.ua/distanciine-navchannja.html.
Під час реєстрації на курси підвищення кваліфікації у слухача ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути електронна пошта Google Gmail (як створити електронну пошту Google Gmail перейдіть за посиланням: https://support.google.com/accounts/answer/27441?hl=uk).
 
2. Після завершення терміну реєстрації слухач отримує на електронну пошту:
інформацію для входу в навчальну систему «УКРЦЕНТРКАДРИЛІС» (для груп з охорони праці та пожежної безпеки);
або
доступ в Google Classroom (для груп з підвищення кваліфікації);
та
інструкцію щодо його подальших дій.
 
3. Навчання проводиться у формі відеоконференцій через програму ZOOM. Слухач повинен завчасно завантажити на комп’ютер чи телефон програму за цим посиланням https://zoom.us/download. Для ідентифікації слухача, при підключені до конференції, необхідно вказати: Прізвище, Ім’я, Підприємство та увімкнути відеокамеру.
 
4. Додатково слухачі отримують доступ до навчальних матеріалів у вигляді презентацій, відеозаписів конференцій та інших матеріалів відповідно до програми навчання.

5. Слухачі обов’язково по завершенню навчання проходять підсумкове тестування з підвищення кваліфікації, перевірку знань з охорони праці та пожежної безпеки (час проведення повідомляється на організаційних зборах в перший день занять).

6. Слухачі, які успішно освоїли програму і підтвердили це підсумковим тестуванням, перевіркою знань (не менше 60% вірних відповідей), отримують свідоцтво/посвідчення. Документи (свідоцтво/посвідчення, акти виконаних робіт, рахунки, договори) будуть надіслані на адресу, вказану при реєстрації.

7. Під час навчання слухачі мають можливість отримати індивідуальні консультації, підтримувати зв'язок з викладачами за допомогою всіх можливих засобів зв’язку.

Коментарів (2)

  1. Таня в 17.07.2020
    я рада зустрічі з Вами

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)