• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Новина

< Попередня новина
23.05.2016 15:59 - давність новини: 5 р.

Вивчали передовий досвід ведення лісового господарства на базі ВП НУБіП «Боярська ЛДС»

Категорія: Виїзні заняття груп
Автор:  Адміністратор

19 травня 2016 року групи «Директори підприємств» та «Головні інженери» вивчали передовий досвід ведення лісового господарства на базі ВП НУБіП «Боярська лісова дослідна станція». Директор Карпук А.І. ознайомив слухачів з особливостями діяльності даного підприємства. До відома була представлена інформація про досягнення колективу, названі пріоритетні напрями розвитку підприємства. Слухачам була надана можливість отримати відповіді на хвилюючі питання від головного лісничого, головного економіста та інших спеціалістів.

Завідувачем науково-дослідної лабораторії біотехнології Чорнобровою О.Ю. була проведена цікава екскурсія по вищезазначеній лабораторії.

Спеціалісти даного підприємства поділилися досвідом діяльності підрозділів, а саме: деревообробного цеху, ремонтно-механічної майстерні, пожежної станції.

Враховуючи особливість функціонування даного підприємства, яка проявляється в поєднанні виробничої, навчальної та наукової діяльності, слухачам було цікаво відвідати навчально-науково-виробничий центр, що створений для проведення навчальних та виробничих практик.

Слухачі мали можливість побувати в Боярському лісництві. Старший лісничий Шестак М.Л. ознайомив із діяльністю даного підрозділу.

Переїзди від об’єкту до об’єкту супроводжувалися коментарями головного лісничого Шевчука О.В. відносно питань створення лісових культур, проведення рубок, агітаційної роботи та інше.

Слухачами було відзначено високий рівень професіоналізму працівників ВП НУБіП «Боярська лісова дослідна станція» та їх вагомий внесок у розвиток лісівничої науки.


Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Архів новин
Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
(096)9835-988 мобільний
E-mail:
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: