• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Новина

< Попередня новина
16.09.2015 22:50 - давність новини: 5 р.

Виїзні заняття для слухачів групи кадрового резерву на посади керівників

Категорія: Виїзні заняття груп
Автор:  Адміністратор

Укрцентркадриліс 14 - 15  вересня  2015 р. провів виїзні заняття для слухачів групи кадрового резерву на посади керівників на базі підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Під час виїзних занять слухачів супроводжував заступник начальника Сумського ОУЛМГ - головний лісничий Товстуха О.В., який ознайомив з основними показниками роботи лісівників Сумщини.
Першим групу зустрічав Закусило О.М. який очолює ДП «Свеське лісове господарство». Лісгосп розташований в північній частині Сумської області та межує з Російською Федерацією. В Олинському лісництві разом з лісничим оглянули ділянку з природного поновлення сосни звичайної. Слухачі автобусом Укрцентркадриліс проїхали по лісових дорогах та мостах Свеського та Чуйківського лісництв активним будівництвом та ремонтом яких лісгосп займається протягом останніх двох років.
- З одного боку, побудувавши мости і дороги, ми вклали кошти в район, в збільшення рекреаційних можливостей нашого лісу, - стверджує директор Закусило О.М. - З іншого боку -  з появою  лісових доріг покращився контроль за територіями, а  мешканці сіл набагато швидше дістаються до потрібного їм місця.
Також група ознайомилася з роботою цеху переробки (лінія по випуску паливних гранул), автотранспортного  цеху, нижнього складу.
З роботою ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» ознайомив директор підприємства Посошенко О.В. Слухачам була представлена автоматизована лінія по виготовленню пиломатеріалів польського виробника, яка встановлена на базі Грузчанського цеху переробки деревини.
За словами керівника нова лінія зручна і проста у обслуговуванні, на ній повністю автоматизовані процеси подачі деревини та видалення відходів,   потужність придбаної лінії дозволить цеху переробляти близько 2000 м3 тонкомірної деревини в місяць, з якої планують отримувати біля 900 м3  пиломатеріалу обрізного, а це майже в два рази збільшує об'єми переробки, що в нинішніх умовах введення мораторію на експорт деревини у круглому виді є невід'ємним фактором ефективного господарювання. Повернути інвестовані у виробництво 3,5 млн. грн. підприємство розраховує вже за три роки.
Окрім цього слухачі оглянули лісові культури, нижній склад, цех з витоплення паркету та ін.
Знайомство з ДП «Конотопське лісове господарство» розпочалося з огляду мисливського будинку. Зустрічали групу директор лісгоспу Бут Л.В. та головний лісничий  Бондар М.О.  Слухачі побачили вольєр для розведення і утримання кабана дикого та оленя європейського площею 147,7 га. а також мали можливість почути рев оленів. Директор ознайомив з основними виробничими та економічними показниками діяльності лісгоспу, роботою лісопожежної станції, системою відеоспостереження за лісовими масивами, теплоенергетичного комплексу.
Група слухачів кадрового резерву вдячна лісівникам Сумщини за отриманий досвід з управління підприємствами та бажає всім колективам нових здобутків і вагомих звершень, міцного здоров’я та миру.


Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Архів новин
Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: