• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Новина

< Попередня новина
29.05.2017 11:56 - давність новини: 3 р.

Виїзне заняття на підприємства Рівненського ОУЛМГ

Категорія: Виїзні заняття груп
Автор:  Адміністратор

29 травня 2017 року для груп спеціалізацій «Директори», «Головні інженери» та «Головні бухгалтери» було проведено виїзне заняття на підприємства Рівненського ОУЛМГ. Основною метою такого заняття є вивчення передового досвіду управління підприємством в сучасних умовах, а також ознайомлення з прогресивними технологіями ведення лісогосподарських і лісозаготівельних робіт, вивчення передового досвіду лісопереробки та ведення бухгалтерського обліку.
Дорогою на Рівненщину слухачі відвідали лісопромисловий комплекс ДП «Коростенське ЛГ».
Першим на Рівненщині зустрічав директор ДП «Клесівське ЛГ» Ониськевич М.М. Разом із спеціалістами підприємства поділився досвідом управління лісовим господарством, ознайомив з роботою нижнього складу, цеху переробки. Головні бухгалтери мали нагоду обмінятися досвідом ведення бухгалтерського обліку з головним бухгалтером даного підприємства. Цікавим виявився досвід виготовлення виноградного кола. Екскурсія продовжилася в Клесівському лісництві даного підприємства, де слухачі отримали змістовну інформацію про особливості лісогосподарського та лісокультурного виробництва. Також відвідали розсадник. Слухачі груп були надзвичайно вражені неймовірною красою дендропарку.
Директор ДП «Остківське ЛГ» Михайленко М.М. при зустрічі з слухачами надав вичерпну інформацію про особливість діяльності підприємства на сучасному етапі.


Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Архів новин
Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: