• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Новина

< Попередня новина
25.06.2015 17:32 - давність новини: 5 р.

Виїзне групи Головних лісничих

Категорія: Виїзні заняття груп
Автор:  Адміністратор

Вже стало гарною традицією проводити виїзні заняття у групі головних лісничих лісогосподарських підприємств на підприємства Черкаського (19 червня ) та Полтавського  (23-24 червня) обласних управлінь лісового та мисливського господарства. Цього разу слухачів радо вітали лісівники ДП "Лисянське ЛГ", ДП "Черкаське ЛГ" та ДП "Корсунь-Шевченківське ЛГ" Черкаського ОУЛМГ та ДП "Лубенське ЛГ", ДП "Полтавське ЛГ", ДП "Гадяцьке ЛГ" та ДП "Миргородське ЛГ" Полтавського ОУЛМГ.

Під час відвідин даних підприємств слухачів було ознайомлено з роботами по вирощуванню садивного матеріалу на розсадниках підприємств, створенням і доглядом за лісовими культурами у різних природних умовах, а також працівники ДП "Черкаське ЛГ" продемонстрували власні розробки протипожежної техніки для боретьби з лісовими пожежами. Досить цікавим об’єктом для головних лісничих став вольєр в ДП "Лубенське ЛГ", де розводять зайця-русака.

Крім лісогосподарських об’єктів  слухачі відвідали цілу низку історико-культурних пам'яток Черкащини і Полтавщини. Серед них с. Моринці (місце народження Т.Г. Шевченка), музей Т,Г, Шевченка в с. Шевченкове (Звенигородський район), Інститут помології ім. Л.П. Симеренка НААН (с. Мліїв Городищенського району), а також музей полтавської битви (м. Полтава) та Спасо-Преображенський храм-усипальницю гетьмана Данила Апостола (с. Великі Сорочинці Миргородського району). Зі Спасо-Преображенським храмом пов’язано також ім’я ще одного видатного українця – Миколи Гоголя. У сорочинському храмі майбутній світовий класик прийняв таїнство Хрещення.

Вцілому виїзні заняття були насиченими і корисними.


Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Архів новин
Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: