• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Новина

< Попередня новина
21.09.2016 11:13 - давність новини: 4 р.

Пройшла V звітно-виборна конференція Київпрофліс

Категорія: Семінари, конференції, зустрічі
Автор:  Адміністратор

20 вересня 2016 в м. Боярка в "Укрцентркадриліс" провела свою звітно-виборну конференцію Київська обласна організація профспілки працівників лісового господарства.
Про роботу обласної організації профспілки за п’ять років роботи відзвітувала на V звітно-виборній конференції голова Лариса Дегтяр.
В роботі конференції взяли участь Голова Профспілки працівників лісового господарства Степан Кривов’язий, Голова обласної ради профспілок Валентин Кононенко, делегати та запрошені від підприємств та організацій.
Стабільна робота трудових колективів, високоефективне ведення лісового господарства, зростання добробуту працівників, посилення їх соціального захисту - такими були головні завдання профспілкових органів у звітному періоді, наголосила Лариса Дмитрівна.
Велика увага приділяється реалізації комплексних заходів з охорони праці, надається допомога ветеранам галузі.
Як ця робота практично здійснюється на місцях, розповіли на конференції голови профкомів лісгоспів області, виробничого об’єднання «Укрдержліспроект».
Виступаючі на конференції висловили своє занепокоєння відсутністю бюджетного фінансування лісогосподарських заходів.
Степан Йосипович Кривов’язий зазначив, що попри нестабільну ситуацію в країні, лісівники успішно демонструють приклад ефективної роботи.
Проаналізувавши роботу обласної профспілки за звітний період усі делегати конференції одноголосно підтримали кандидатуру Лариси Дегтяр на посаду Голови.
Лариса Дмитрівна висловила подяку за довіру й підтримку та сподівання, що профорганізація і надалі сприятиме розвитку лісового господарства та забезпеченню належного рівня соціального захисту працівників, організаційного зміцнення працівників та збільшення її чисельності рядів.


Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Архів новин
Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: