• --
  • :
  • --
  • |
  • року
  • в Боярці: 

Новина

< Попередня новина
14.06.2017 13:11 - давність новини: 3 р.

Групи «Головні лісничі» та «Інженери з лісових культур» відвідали ДП «Тетерівське ЛГ»

Категорія: Виїзні заняття груп
Автор:  Адміністратор

13 червня 2017 року для груп «Головні лісничі» та «Інженери з лісових культур» було проведено виїзне заняття на базі ДП «Тетерівське ЛГ».
Представлення підприємства розпочалося з садиби Поташнянського лісництва, де лісничий Тимошенко Олег Анатолійович поділився власним досвідом вирощування сіянців в контрольованому середовищі. Потім слухачі разом з лісничим та начальником відділу лісового господарства Федоренком Сергієм Олександровичем відвідали лісові ділянки: рубки догляду в молодняках; прохідні рубки з різною інтенсивністю проведення; перший прийом рівномірно-поступової рубки; природне поновлення на РГК із залишенням насінників; клонову насіннєву плантацію.
Біля контори лісгоспу групу привітав головний лісничий Черевко Іван Миколайович. Слухачі ознайомилися з роботою диспетчерського пункту лісової охорони, системою протипожежного та охоронного відеоспостереження. Сергій Олександрович продемонстрував електронну вилку, GPS-приймач для зйомки лісосік, та можливості системи «Геопортал «Ліси України». Іван Миколайович ознайомив слухачів з комплексом із переробки та зберігання насіння лісових порід. Інженер з лісових культур Пригорницький Віктор Іванович розповів про особливості вирощування сіянців в контрольованому середовищі. Спеціалісти лісгоспу дали вичерпні відповіді на всі запитання, поставлені слухачами.


Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар, або задати запитання (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)

Архів новин
Контакти
Приймальня:
(04598)35-988
(04598)35-879 факс
Бухгалтерія:
(04598)36-356
E-mail: